Międzynarodowy Przegląd Zespołów Folkowych WŁODAWA 2015

RSSRSS

Międzynarodowy Przegląd Zespołów Folkowych WŁODAWA 2015

12 lutego 2015

Międzynarodowy Przegląd Zespołów Folkowych WŁODAWA 2015

ZAPRASZAMY ! Sala widowiskowa Włodawskiego Domu Kultury 22 - 200 Włodawa, ul. Piłsudskiego 10

13 lutego 2015 r. /piątek/

godz. 10:00 –10:30                                                                      

Uroczyste otwarcie Przeglądu,  wystąpienia gości zaproszonych

godz. 10:30 – 10:45                                                                         

Występ poza konkursowy - SENIORKI z Urszulina     

godz. 10:45 – 13:30                                                                      

Prezentacje konkursowe ZESPOŁY ŚPIEWACZE

1.        godz. 10:45 – 11:00       

Perły Chmielowa/ RP - Chmielów, pow. parczewski

2.       godz. 11:00 – 11:15  

Echo Dębowej/RP - Dębowa Kłoda, pow. parczewski

3.       godz. 11:15 – 11:30  

Kresowianki /RP - Włodawa, pow. włodawski

4.      godz. 11:30 – 11:45

Rodynońka/UA - Kowel, Wołyń

5.       godz. 11:45 – 12:00

Ziemianki/RP - Komarówka Podlaska

6.      godz. 12:00 – 12:15

Sosna/RP - Sosnowica, pow. parczewski

7.       godz. 12:15 – 12:30 

Dębinki/RP - Dubienka, pow. chełmski

8.      godz. 12:30 – 12:45

Orchowianki/RP - Orchówek, pow. włodawski

9.      godz. 12:45 – 13:00      

Opalinka/UA - Łuck, Wołyń

10.    godz. 13:00 – 13:15

Nadbużanka/ UA - Łuck, Wołyń

11.     godz. 13:15 – 13:30 

Perezwin/UA - Łuck, Wołyń

godz. 13:30 – 15:00                                                                             

PRZERWA OBIADOWA

godz. 15:00 – 15:45                                                                            

Prezentacje konkursowe SOLIŚCI

1.        godz. 15:00 – 15:15

Łukasz Lisek/RP - Łęczna, pow. łęczyński 

2.       godz. 15:15 – 15:30 

Małgorzata Winnik/RP - Dubienka, pow. chełmski

3.       godz. 15:30 – 15:45

Renata Drabik/RP - Hołowno, pow. parczewski

godz. 15:45 – 16:00                                                                           

Występ poza konkursowy - WESOŁE SĄSIADKI z Kołacz

godz. 16:00 – 16:45

prezentacje konkursowe KAPELE

1.        godz. 16:00 – 16:15

Bębnoludy/RP - Łęczna, pow. łęczyński             

2.       godz. 16:15 – 16:30

Namysto/UA - Kowel, Wołyń/

3.       godz. 16:30 – 16:45

Młodzież po 40 - stce/RP- Dubienka, pow. chełmski

godz. 16:45 – 18:00       

Praca komisji konkursowej, czas wolny integracja.

godz.  18:00

Kolacja

14 lutego 2015 r. /sobota/

godz. 10:00 – 10:30                                                                      

Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród.

godz. 10:30 – 11:30                                                                      

Koncert galowy laureatów

godz. 11:30 – 12:00

Uroczyste zakończenie Przeglądu,  wystąpienia gości zaproszonych

wyświetleń (865)

drukuj powrót

wszelkie prawa zastrzezone przez Towarzystwo Popularyzacji Piękna Polesia © 2018.